384 5 333 
Gemi Bileti   |   Otel Rezervasyon   |   Uçak Bileti   |   Bizi arayın +90 266

İstanbul Turu | (2 Gün 1 Gece)

Gezi Günü:
-
Program:
Akçay: 23.00-23.00
Altınoluk: 22.30-23.30
Fiyat:
225 TL'den itibaren
Oda Kahvaltı

Binlerce yıllık kültürümüzün beşiği ' dünyanın merkezi ' şehirlerin şehri İstanbul'u doyasıya gezmek, bu kültürel mirası bizimle yaşamak ister misiniz?

1. Gün

Akçay & İstanbul & Tarihi Yarımada

Saat 23:00’ da Akçay acenta önünden hareket ediyoruz. Balıkesir-Bursa güzergâhını kullanarak sabah saatlerinde İstanbul’ a varıyoruz. Kahvaltımızı yaptıktan sonra İstanbul Tarihî Yarımada içerisindeki tarihi eserlerin en başında gelen, devletin idare merkezi olarak kullanılmış Topkapı Sarayı’na gidiyoruz. İkinci durağımız “Yerebatan Sarayı” .Suyun içinden yükselen ve sayısız gibi görülen mermer sütunlar sebebiyle halk arasında Yerebatan Sarayı olarak adlandırılmış, Sarnıç’a 52 basamaklı taş bir merdivenle iniliyor. Buradan meşhur sokak satıcıları, turist yoğunluğu ve mistik havasıyla sizi bambaşka boyutlara taşıyacak Sultanahmet Meydanı’na geçiyoruz. Osmanlı Padişahı I. Ahmed tarafından yapılan, İznik çinileriyle süslenmiş, Türkiye’nin 6 minareli ilk camii olan Sultan Ahmet Camii’ni ziyaret ediyoruz. Dünya’nın 8. Harikası olarak anılan Ayasofya Camii’ni ziyaret ederken farklı mimari yapısı ve Bizans dönemini yansıtan figürleri size başka bir zamandaymış izlenimi yaşatacaktır. Buradan yorgunluğumuzu atıp boğaz manzarası eşliğinde çayımızı yudumlayabileceğimiz Gülhane Parkı’na gidiyoruz. Balıkçılarıyla özdeşleşmiş meşhur Eminönü’nde gezip aktarlarıyla ünlü Mısır Çarşısı’nda ve dünyaca ünlü birçok yabancı ziyaretçiyi de çeken altınlarıyla, binbir çeşit kumaşla göz kamaştıran Kapalıçarşı’da alışveriş için serbest zaman verdikten sonra ilk günkü gezimizi tamamlayıp dinlenmek için otelimize yerleşiyoruz.

2. Gün

Piere Loti & Dolmabahçe & İstanbul Boğazı & Akçay Dönüş

Otelde kahvaltımızı yaptıktan sonra ilk durağımız Haliç’in muhteşem manzarasını
izleyebileceğimiz Pierre Loti Tepesi. Sonra ünlü yapı ve mekânlarının minyatürünün sergilendiği Miniatürk’ ü ziyaret ediyoruz. Serbest zaman sonrası Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün dünyaya gözlerini kapattığı Dolmabahçe Sarayı’nı ziyaret etmeyi ihmal etmiyoruz. Gezimizi tamamlamadan önce İstanbul’u tam anlamıyla özümseyebileceğiniz, birçok şahane yalıyı ve İstanbul’un köprülerini yakından görme şansı elde edeceğiniz İstanbul Boğaz Turu’nu yapıyor ve dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Bursa- Balıkesir yol güzergâhından Akçay’a varıyoruz. Bir sonraki Kazdağı Turizm gezisinde görüşmek üzere ayrılıyoruz.

Fiyata Dahil Olanlar

 • Otel konaklama(oda kahvaltı)
 • 2 gün boyunca çevre gezileri ve rehberlik hizmeti
 • Kazdağı Tur otobüs içi ikramlar

Fiyatlara Dahil Olmayanlar

 • İlk gün kahvaltı, Tur boyunca alınan öğle ve akşam yemekleri
 • Yemeklerde alınan içecekler
 • Boğazda tekne gezisi
 • Her türlü kişisel harcamalar, otel ekstraları, bahşişler ve müze ören yerleri girişler

GENEL ŞARTLAR: Lütfen Okuyun!!

  • Turlarımıza ön ödeme yapılmadan, kayıt alınmamaktadır. Rezervasyon yapildigi tarihte rezervasyon bedelinin %50’si pesin olarak odenir. Kalan tutar (Erken Rezervasyon donemi haric) tesise giristen en gec 7 (yedi) gun once odenir. Erken rezervasyonlarda, rezervasyon tarihini takip eden en gec 7 (yedi) gun icerisinde rezervasyon bedelinin tamami odenir.
  • Konaklamada single oda talep eden misafirlerimizden single farkı alınır.
  • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Koltuk numarasi arac kalkisi esnasinda arac icerisinde gorevli transfer rehberinden ogrenilir. Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir. Konaklama tesislerinde oda blokajini tesis yapar. Odalara giris saati tur programı doğrultusunda en erken 14.00 te ve cikis saat en geç 11.00 dedir.
  • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Kazdağı Tur sorumlu değildir.
  • Turumuzda rehberlik, ulaşım ve çevre gezileri paket programdır, ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Bütün fiyatlarımıza KDV dahildir.
  • Acente, mucbir sebeplerle veya operasyonel nedenlerle gerek turdan once gerekse tur esnasinda, tur programinda, konaklama bölgelerinde, tesislerinde, ulasim araclarinda herturlu degisiklik yapma veya turu iptal etme hakkina haizdir. Bu durumda rezervasyon sahibinin onayi gerekmedigi gibi,kendisine iptal veya tazminat hakki dogurmaz.
  • Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 1(bir) gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Kazdağı Tur’da saklıdır. Turun iptali durumunda Kazdağı Tur, iptali bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari katılımcı sayısı 25 kişidir.
  • Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında ebeveynleri ile ayni odada 3. ve 4. kisi olarak kalmalari halinde uygulanir. Tek bir çocuk için kullanılır. 0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.  Ulasim araclarinda 2 yasini doldurmus cocuklar icin koltuk zorunlulugu bulundugundan, ucrete tabidir.
  • 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
  • Tur süresince konaklama yapılan tesislerde ya da hizmet sunulan araç ve mekânlarda müşterilerden dolayı oluşabilecek hasar, zarar ve kayıplardan müşteriler sorumlu olup, Kazdağı Tur sorumlu değildir.
  • Ulasim araclarinda ve tesiste evcil hayvan kabul edilmez.
  • Tekne turunun bulunduğu programlarımızda yüzme molaları için belirttiğimiz koyların hangilerinde mola verileceğine - YOĞUNLUK, RÜZGAR YÖNÜ ve ŞİDDETİ, BERRAKLIK, DENİZDEKİ AKINTI Vb.- etkenlerden dolayı TEKNE KAPTANI TARAFINDAN KARAR VERİLİR.
  • Tur programında yer alan gece turları gibi ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir. 'Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından şehre girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına ve ya şehir merkezlerine yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır.
  • Yurtdışı turlarınızda tur kalkmadan 48 saat/2 gün, yurtiçi turlarınızda 24 saat/1 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri ve saatini teyit ediniz. Otobus ile ulasimlarda kalkistan yarim saat once, havayolu ile ulasimlarda ise kalkistan iki saat once bulusma yerinde olunmasi zorunludur.
  • Tum harclar ve benzeri odemeler ve ucretlerle ilgili fiyat degisiklikleri tuketiciye yansitilir. Olağandışı(Gidilecek ulkelerin mevzuatlarina gore turistlerden alinmasi gereken vergi, resim, harc ve benzeri kamusal odemeler ile doviz kurlarindan kaynaklanan) degisikliklerden kaynaklanan fiyat degisikligi nedeniyle tuketici bildirimden sonra herhangi bir tazminat odemeden sözlesmeden donebilir yahut yapilan degisiklikleri kabul eder.
  • Ulasim dahil paketlerde ki ucak ulasimlarina ait biletler; havayollari ile ozel olarak yapilan anlasmalarla alindiklari icin misafirler tarafindan satin alindiktan sonra iptal-iade-degisiklik islemi gerceklestirilemez. Turun tuketici tarafindan iptali halinde ucak bilet bedeli havayolu sirketine pesinen odenmis oldugundan is bu bedelin tuketiciye iadesinin mumkun olmadigi rezervasyon sahibi tarafindan kabul edilmistir. (Uçaklı tur programlarında 'ekonomik sınıf' kullanılmaktadır.)
  • Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. 
  • Mevsim koşulların göre giysi, rahat yürüyüş ayakkabıları, küçük bir el veya sırt çantanızın olması(ilaç vb. zorunlu eşyalarınız için) kısa yürüyüşlerde ve çevre gezilerinde rahatınızı sağlayacaktır.
  • Hava muhalefeti, arıza, yoğunluk vb. nedenler ile gemilerin/uçakların seferlerini gerçekleştirememesi ya da ertelemesi gibi değişikliklerden, olağanüstü nedenlerle doğan ek konaklama ve iaşe ihtiyaçlarından Kazdağı Tur sorumlu değildir. 
  • Turlarımızda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre araç tipleri tayin edilir.Kisi sayisina gore arac degisikligi hakkı sakli tutulur. Tura kayit yaptiran kisi sayisina gore; 15-17 kisi minibus ile, 18-31 kisi kucuk otobus ile tur yapilacaktir. Kazdağları Jeep Safari turları LANDROVER 4x4 10' ar kişilik araçlar ile yapılmaktadır. Onde 2 arkada karsılıklı 4 koltuk toplamda 8 kısılık yer bulunmaktadır. MERCEDES SPRINTER 316 / 416 CDI 16/19+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd çalar. OTOKAR SULTAN COMFORT 27+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd çalar. WOLKSVAGEN CRAFTER 19+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd çalar. 
Oda Tipi
Nakit
K.K. Tek Çekim
3 Taksit
6 Taksit
Double Oda PP
225 TL
225 TL
235 TL
245 TL
Single Oda
265 TL
265 TL
275 TL
285 TL
0-6 Yaş Çocuk
6-11 Yaş Çocuk

Rezervasyon

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Rezervasyon yapıldığı tarihte toplam rezervasyon bedelinin %50’si pesin olarak odenir. Kalan tutar, konaklamalı turlarda tur tarihinden en az 7 gün, günübirlik turlarda tur tarihinden en az 1 gün önce tamamlanarak, ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Akçay ve Altınoluk ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi aşağıdaki hesap numaralarına konu kısmına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon/rezervasyon formu üzerinden ulaşmanızı rica ederiz.

HAVALE/EFT için BANKA HESAP NUMARALARI:

Hesap
Banka
Şube
IBAN
TL Hesabı
Akbank
Akçay / Balıkesir
TR45 0004 6011 8088 8000 0094 91
TL Hesabı
Ziraat Bankası
Akçay / Balıkesir
TR16 0001 0013 2565 1976 3750 01

Rezervasyon Formu

Genel Kurallar ve Hizmet Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.