384 5 333 
Gemi Bileti   |   Otel Rezervasyon   |   Uçak Bileti   |   Bizi arayın +90 266

Bodrum Turu | (3 Gün 2 Gece)

Gezi Günü:
Cuma
Program:
Akçay: 06.30-23.00
Altınoluk: 06.00-23.30
Fiyat:
425 TL'den itibaren
Yarım Pansiyon

Türkiye’nin gözde tatil beldelerinden, mavinin içinde kaybolmuş Bodrum’a gidiyoruz…

1. Gün

29 Eylül 2017 Cuma Akçay - Bodrum

Tur Hareket Noktaları :

06.00 Altınoluk Öğretmenevi Önü (Kazdağı Tur Karşısı)
06.05 Altınoluk Otogar Önü Durak 
06.10 Altınoluk Özdemirkent Çay Bahçesi Önü 
06.15 Altınoluk Grupkent Kavşağı( Sır Motel/ Opet Petrol Önü)
06.20 Güre Çamlıbel Köyü Kavşağı Migros Önü
06.25 Güre Trafik Işıkları (Saruhan Otel Karşısı)
06.30 Akçay Kazdağı Tur Önü
06.50 Edremit Üst Geçidi
07.25 Burhaniye Eski Otogar Önü
07.35 Burhaniye Polis Karakolu Önü
07.40 Gömeç Trafik Işıkları (Otobüs Yazıhaneleri Önü) 
07.45 Ayvalık Deniz Hudut Kapısı Önü

*Yol ve hava koşullarına göre mola/hareket noktası yer ve saatleri değişkenlik gösterebilir.

Sabah 06.30’da Akçay acenta önünden hareket ediyor güzergah üzerinden misafirlerimizi alarak yolculuğa devam ediyoruz. Yolda kahvaltı(ekstra) molası ile İzmir üzerinden saat 13.00 civarında Bodrum’a geliyoruz. Halikarnas Balıkçısı tepeden kale ve marina manzarasıyla karşılaştığında Bodrum’un büyüsüne kapılıyor. Bizler de bu manzaranın keyfini çıkarmak için kısa bir fotoğraf molası veriyoruz. Ardından otelimize yerleşiyor ve öğle yemeğinden(ekstra) sonra havanın ve Bodrum renklerinin tadını çıkarıyoruz. İsteyen misafirlerimiz gününü Bodrum’un cam gibi parlak sularında güneşin keyfini çıkararak, ağaçların gölgesinde rüzgarın verdiği hafif esintiyle kahve keyfi yaparak ya da otel olanaklarından faydalanarak değerlendirebilir. Akşam yemeğimizi otelde aldıktan sonra sıra Bodrum gecelerinde! Herkese iyi eğlenceler…

Diğer Detaylar: 
Kahvaltı : Ekstra/ Mola Yeri
Öğle yemeği :Ekstra/ Bodrum'da serbest zaman
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Konaklama: Gündem Resort Hotel / http://www.gundemresortbodrum.com/

Yol ve hava koşullarına göre mola yer ve saatleri değişkenlik gösterebilir.

 

2. Gün

30 Eylül 2017 Cumartesi/ Bodrum Kalesi - Çarşı- Zeki Müren Sanat Müzesi – Gümüşlük – Yalıkavak - Turgutreis

Otelde sabah kahvaltımızı aldıktan sonra sıra Bodrum’u keşfetmekte… İlk durağımız 1995 yılında Avrupa'da Yılın Müzesi Yarışması'nda "Özel Övgü" ödülünü alan, günümüzde Sualtı Arkeoloji Müzesi olarak kullanılan Bodrum Kalesi. Sonrasında deniz süngerleri, el yapımı mavi boncuklar gibi birbirinden güzel eşsiz parçalarla dolu, gözlerinizi şenleneceği Bodrum’un çarşısına gidiyoruz. Ardından Zeki Müren’in sanat müzesi haline getirilmiş evini ziyaret ederek öğle yemeği(ekstra) için serbest zaman veriyoruz. Ardından Batık şehir kalıntılarının üzerinden Tavşan Ada’sına yürüme imkanı veren Gümüşlük’ü, yel değirmenleri ve süngerci köyü ile meşhur Yalıkavak’ta marinayı, Bodrum yarımadasının batı ucunda yer alan turistik merkezlerden Turgutreis’i geziyor ve akşam yemeği için otelimize dönüyoruz.

Diğer Detaylar: 
Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği :Ekstra/ Bodrum'da serbest zaman
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Konaklama: Gündem Resort Hotel / http://www.gundemresortbodrum.com/

Yol ve hava koşullarına göre mola yer ve saatleri değişkenlik gösterebilir.

 

3. Gün

1 Ekim 2017 Pazar /Bodrum-Kuşadası - Dönüş Yolu

Sabah kahvaltımızın ardından eşyalarımızla birlikte 10.30’da otelden ayrılıyoruz. Söke yolu üzerinden tarihte önemli ticari limanlardan biri olan bugün ise gözde tatil beldeleri arasında yer alan Kuşadası’na gidiyoruz. Öğle yemeği(ekstra) alıp şehir gezisi yaptığımız Kuşadası’ nın canlı sokaklarından akşam saatlerinde geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

Mavi turumuzun sonunda bir sonraki Kazdağı Tur organizasyonunda buluşmak üzere sözleşerek ayrılıyoruz.

Diğer Detaylar: 
Kahvaltı : Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği :Ekstra/ Kuşadası'nda serbest zaman
Akşam yemeği: Ekstra/ Mola yeri

*Yol ve hava koşullarına göre mola yer ve saatleri değişkenlik gösterebilir.

Fiyata Dahil Olanlar

 • Rehberlik Hizmeti
 • Otelde 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
 • Otelde 2 sabah kahvaltısı ve akşam yemeği
 • Gidiş-Dönüş Ulaşım
 • Çevre Gezileri
 • Kazdağı Tur Otobüs içi ikramları
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
 • Gezi Hizmet Bedeli

Fiyatlara Dahil Olmayanlar

 • Fiyatlara Dahil Olmayanlar
 • Tur programında ekstra olarak belirtilen tüm gezi ve eğlenceler
 • Tüm öğlen yemekleri 
 • Tüm öğünlerdeki yemeklerde alınan içecekler
 • Tüm özel harcamalar, otel ekstraları ve bahşişler
 • Gece turları
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri (Müze kart almayan misafirler ilgili müzelere ücret ödeyip bilet alarak girerler. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle yabancı uyruklu misafirlere müze kart verilmez.)

GENEL ŞARTLAR: Lütfen Okuyun!!

  • Turlarımıza ön ödeme yapılmadan, kayıt alınmamaktadır. Rezervasyon yapildigi tarihte rezervasyon bedelinin %50’si pesin olarak odenir. Kalan tutar (Erken Rezervasyon donemi haric) tesise giristen en gec 7 (yedi) gun once odenir. Erken rezervasyonlarda, rezervasyon tarihini takip eden en gec 7 (yedi) gun icerisinde rezervasyon bedelinin tamami odenir.
  • Konaklamada single oda talep eden misafirlerimizden single farkı alınır.
  • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Koltuk numarasi arac kalkisi esnasinda arac icerisinde gorevli transfer rehberinden ogrenilir. Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir. Konaklama tesislerinde oda blokajini tesis yapar. Odalara giris saati tur programı doğrultusunda en erken 14.00 te ve cikis saat en geç 11.00 dedir.
  • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Kazdağı Tur sorumlu değildir.
  • Turumuzda rehberlik, ulaşım ve çevre gezileri paket programdır, ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Bütün fiyatlarımıza KDV dahildir.
  • Acente, mucbir sebeplerle veya operasyonel nedenlerle gerek turdan once gerekse tur esnasinda, tur programinda, konaklama bölgelerinde, tesislerinde, ulasim araclarinda herturlu degisiklik yapma veya turu iptal etme hakkina haizdir. Bu durumda rezervasyon sahibinin onayi gerekmedigi gibi,kendisine iptal veya tazminat hakki dogurmaz.
  • Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 1(bir) gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Kazdağı Tur’da saklıdır. Turun iptali durumunda Kazdağı Tur, iptali bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari katılımcı sayısı 25 kişidir.
  • Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında ebeveynleri ile ayni odada 3. ve 4. kisi olarak kalmalari halinde uygulanir. Tek bir çocuk için kullanılır. 0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.  Ulasim araclarinda 2 yasini doldurmus cocuklar icin koltuk zorunlulugu bulundugundan, ucrete tabidir.
  • 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
  • Tur süresince konaklama yapılan tesislerde ya da hizmet sunulan araç ve mekânlarda müşterilerden dolayı oluşabilecek hasar, zarar ve kayıplardan müşteriler sorumlu olup, Kazdağı Tur sorumlu değildir.
  • Ulasim araclarinda ve tesiste evcil hayvan kabul edilmez.
  • Tekne turunun bulunduğu programlarımızda yüzme molaları için belirttiğimiz koyların hangilerinde mola verileceğine - YOĞUNLUK, RÜZGAR YÖNÜ ve ŞİDDETİ, BERRAKLIK, DENİZDEKİ AKINTI Vb.- etkenlerden dolayı TEKNE KAPTANI TARAFINDAN KARAR VERİLİR.
  • Tur programında yer alan gece turları gibi ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir. 'Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından şehre girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına ve ya şehir merkezlerine yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır.
  • Yurtdışı turlarınızda tur kalkmadan 48 saat/2 gün, yurtiçi turlarınızda 24 saat/1 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri ve saatini teyit ediniz. Otobus ile ulasimlarda kalkistan yarim saat once, havayolu ile ulasimlarda ise kalkistan iki saat once bulusma yerinde olunmasi zorunludur.
  • Tum harclar ve benzeri odemeler ve ucretlerle ilgili fiyat degisiklikleri tuketiciye yansitilir. Olağandışı(Gidilecek ulkelerin mevzuatlarina gore turistlerden alinmasi gereken vergi, resim, harc ve benzeri kamusal odemeler ile doviz kurlarindan kaynaklanan) degisikliklerden kaynaklanan fiyat degisikligi nedeniyle tuketici bildirimden sonra herhangi bir tazminat odemeden sözlesmeden donebilir yahut yapilan degisiklikleri kabul eder.
  • Ulasim dahil paketlerde ki ucak ulasimlarina ait biletler; havayollari ile ozel olarak yapilan anlasmalarla alindiklari icin misafirler tarafindan satin alindiktan sonra iptal-iade-degisiklik islemi gerceklestirilemez. Turun tuketici tarafindan iptali halinde ucak bilet bedeli havayolu sirketine pesinen odenmis oldugundan is bu bedelin tuketiciye iadesinin mumkun olmadigi rezervasyon sahibi tarafindan kabul edilmistir. (Uçaklı tur programlarında 'ekonomik sınıf' kullanılmaktadır.)
  • Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. 
  • Mevsim koşulların göre giysi, rahat yürüyüş ayakkabıları, küçük bir el veya sırt çantanızın olması(ilaç vb. zorunlu eşyalarınız için) kısa yürüyüşlerde ve çevre gezilerinde rahatınızı sağlayacaktır.
  • Hava muhalefeti, arıza, yoğunluk vb. nedenler ile gemilerin/uçakların seferlerini gerçekleştirememesi ya da ertelemesi gibi değişikliklerden, olağanüstü nedenlerle doğan ek konaklama ve iaşe ihtiyaçlarından Kazdağı Tur sorumlu değildir. 
  • Turlarımızda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre araç tipleri tayin edilir.Kisi sayisina gore arac degisikligi hakkı sakli tutulur. Tura kayit yaptiran kisi sayisina gore; 15-17 kisi minibus ile, 18-31 kisi kucuk otobus ile tur yapilacaktir. Kazdağları Jeep Safari turları LANDROVER 4x4 10' ar kişilik araçlar ile yapılmaktadır. Onde 2 arkada karsılıklı 4 koltuk toplamda 8 kısılık yer bulunmaktadır. MERCEDES SPRINTER 316 / 416 CDI 16/19+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd çalar. OTOKAR SULTAN COMFORT 27+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd çalar. WOLKSVAGEN CRAFTER 19+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd çalar. 
Oda Tipi
Nakit
K.K. Tek Çekim
3 Taksit
6 Taksit
Double Oda PP
425 TL
425 TL
445 TL
465 TL
Single Oda
560 TL
560 TL
580 TL
600 TL
0-6 Yaş Çocuk
335 TL
335 TL
355 TL
375 TL
6-11 Yaş Çocuk
385 TL
385 TL
405 TL
425 TL

Rezervasyon

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Rezervasyon yapıldığı tarihte toplam rezervasyon bedelinin %50’si pesin olarak odenir. Kalan tutar, konaklamalı turlarda tur tarihinden en az 7 gün, günübirlik turlarda tur tarihinden en az 1 gün önce tamamlanarak, ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Akçay ve Altınoluk ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi aşağıdaki hesap numaralarına konu kısmına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon/rezervasyon formu üzerinden ulaşmanızı rica ederiz.

HAVALE/EFT için BANKA HESAP NUMARALARI:

Hesap
Banka
Şube
IBAN
TL Hesabı
Akbank
Akçay / Balıkesir
TR45 0004 6011 8088 8000 0094 91
TL Hesabı
Ziraat Bankası
Akçay / Balıkesir
TR16 0001 0013 2565 1976 3750 01

Rezervasyon Formu

Genel Kurallar ve Hizmet Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.